Adstree

Regionalne ogłoszenia drobne

Przeglądasz ogłoszenia z miasta: KatowiceUsługi » Horoskopy - wróżby

powrót do wyników wydruk oferty

Cena:
0.00 PLN
Dodano:
12-10-2018
Lokalizacja:
Katowice

Odpowiedz

Teleradiesteta i wróżbita Piotr – pomagam. Za darmo!!!

Teleradiestezja, jasnowidztwo, magia i wróżby.

Jeżeli coś Cię niepokoi lub masz jakieś problemy, to mogę Ci pomóc, korzystając z teleradiestezji, jasnowidztwa, telepatii, intuicji, magii i wróżb. Za darmo!!!

Mogę Ci pomóc na dwa sposoby.

Pierwszy sposób, to możliwość uzyskania ode mnie informacji, których nie jesteś w stanie zdobyć „normalną” drogą. Te informacje zdobywam na Twoje życzenie przy pomocy teleradiestezji, jasnowidztwa, intuicji i wróżb.
Drugi sposób, to wpływanie na uczucia i myśli wskazanych osób oraz oddziaływanie na bieg wydarzeń. Te działania wykonuję przy pomocy teleradiestezji i magii oraz przy pomocy innych metod.

Abym mógł Ci pomóc, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij e-mail na moją pocztę. Mój numer i adres e-mail na końcu ogłoszenia.
E-mail nic nie kosztuje, ale trzeba czekać na odpowiedź dzień czy dwa. Natomiast w wypadku rozmowy telefonicznej, odpowiem na Twoje pytania na bieżąco, ale obciąży Cię niewielki koszt połączenia telefonicznego (4,92 zł z VAT za minutę). Na szczęście, rozmowy ze mną nie trwają długo, z reguły wystarczą dwie, trzy minuty, abyś uzyskał pełen zestaw informacji. Stąd całkowity koszt rozmowy zamyka się na ogół w kwocie co najwyżej kilkunastu złotych. Ale uwierz mi, ten koszt jest niewspółmiernie niski w stosunku do ewentualnych korzyści.

Dane kontaktowe:

Imię i nazwisko:
Teleradiesteta Piotr
E-mail:
[odpowiedz]
Województwo:
Śląskie
Miasto:
Katowice
Telefon:
708 777 122

Podobne ogłoszenia

  1. Tarot i kosmogram - nie płacisz z góry

    dodano: 22-11-2017

    Szukasz pomocy lub porady? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki astrologii i kartom Tarota możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie i pomóc poznać bliżej siebie. Pomogliśmy w życiu już wielu osobom – rozkładamy karty...

    Miasto: Warszawa

    Cena: 0.00PLN